Cunda Adasında Yeni Bir Konak

Sizlere Kapılarını Açıyor

Cundanın tarihi evleri doğası ,denizi ve kiliseleriyle egenin en güzel  beldelerinden birinde yer alan rum mimarisinin izlerini taşıyan Fikret bey konağı  yoğun iş temposundan sıyrılıp taş duvarları  sabun kokuları içinde  orjinal yatak başlarından rum tavanlarıyla mistik bir havada  zengin doğal kahvaltı çeşitleriyle  akşam ikram edilen çay keyfi ve  günlük taze  kurabiye çeşitleriyle sizi eski bir zaman dilimine  taşıyor olup  sahile sadece 100 metre mesafede  olan Fikret bey konağı  11 odasıyla misafirlerini ağarlamayı beklemektedir.

Taş Duvar Mimarisi

Cephelerinde taş ve demir işçiliğinin en güzel örneklerini sergileyen Cunda evleri geleneksel Yunan mimarisine uygun olarak inşa edilmişlerdir. Planları genellikle kare veya dikdörtgendir.

Aile Oteli

Tecrübeli personeli ve sıcak ortamıyla Cunda Adası’nda taş duvarlarıyla Rum mimarisini taşıyan Fikret Bey Konağı 4 mevsim ayrı tadıyla misafirlerini bekliyor. Aile odalarıyla güvenli ve huzurlu bir ortam imkanı sağlamaktadır.

Tekne Turları

Cunda adasının muhteşem koylarında denizin mavisi ve esen inbat rüzgarın hoş hissi ile sizleri herşeyden uzaklaştıracak doğa ile başbaşa kalacağınız tekne turları sizleri bekler.